Oranges
Regular price $2.49
Unit price per
Sweet, juicy oranges make a delicious and healthy snack or addition to a meal. A whole orange contains only about 60 calories and has no fat, cholesterol or sodium, and, "oranges are well known for their vitamin C content.
How to Order (Qty): By Lb
Average Size:
Price per Lb: $1.99
Sourced from a local Ontario food terminal.